Środa, 28 czerwca 2017 | data aktualizacji serwisu: 26.06.2017 | serwis wyświetlono 2301790 razy |

BIP

Kuratorzy

Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej


(zespół połączony:
kuratorzy dla dorosłych wykonujący orzeczenia w sprawach karnych oraz
kuratorzy rodzinni wykonujący orzeczenia w sprawach rodzinnych i nieletnich)
siedziba:

 

Sąd Rejonowy w Łasku 
ul. Przemysłowa 5
98 - 100 Łask 

Kierownik Zespołu Kuratorskiego 
Bożena Sobczak 
pok. 34, tel. 43 676-85-60 
e-mail: bozena.sobczak@lask.sr.gov.pl 

Sekretariat Zespołu 
Anna Malinowska
pok.28, tel. 43 676-85-61 
e-mail: anna.malinowska@lask.sr.gov.pl

 

 

Kuratorzy zawodowi wykonujący orzeczenia w sprawach karnych

 

 

  • Bożena Sobczak - poniedziałek, czwartek

 

pok. 34, tel. 43 676-85-60 

 

 

 

  • Małgorzata Sobczak - środa, piątek

 

pok. 26, tel. 43 676-85-68

e-mail: malgorzata.sobczak@lask.sr.gov.pl

 

 

  • Renata Lipińska- wtorek, czwartek

 

pok. 33, tel. 43 676-85-64

e-mail: renata.lipinska@lask.sr.gov.pl

 

 

  • Aleksandra Olejnik - wtorek, czwartek 

 

(Wydział Zamiejscowy w Poddębicach)

pok.3, tel. 43 678-75-55

e-mail: aleksandra.olejnik@lask.sr.gov.pl

 

 

  • Adam Mielczarek - wtorek, czwartek

 

pok. 20, tel. 43 676-85-67

e-mail: adam.mielczarek@lask.sr.gov.pl

 

 

  • Grzegorz Borowski - wtorek, piątek

 

pok. 21, tel. 43 676-85-63

e-mail: grzegorz.borowski@lask.sr.gov.pl

 

 

  • Marek Szewczyk - poniedziałek, środa

 

pok. 18, tel. 43 676-85-66

e-mail: marek.szewczyk@lask.sr.gov.pl

 

 

Kuratorzy zawodowi wykonujący orzeczenia w sprawach rodzinnych i nieletnich

 

 

  • Małgorzata Koperska - wtorek, czwartek

 

pok. 33, tel. 43 676-85-64

e-mail: malgorzata.koperska@lask.sr.gov.pl

 

 

  • Daniela Szmigiero - Gerwatowska - poniedziałek, czwartek

 

pok. 19, tel. 43 676-85-62

e-mail: daniela.gerwatowska@lask.sr.gov.pl

 

 

  • Katarzyna Markiewicz - środa, piątek

 

pok. 24, tel. 43 676-85-62

e-mail: katarzyna.markiewicz@lask.sr.gov.pl

 

 

  • Agnieszka Tarczyńska - wtorek

 

pok. 24, tel. 43 676-85-64

poniedziałek - Wydział Zamiejscowy w Poddębicach

pok.104, tel. 43 678-75-57

e-mail: agnieszka.tarczynska@lask.sr.gov.pl

 

 

  • Katarzyna Krzemińska - wtorek

 

pok. 24, tel. 43 676-85-64

poniedziałek - Wydział Zamiejscowy w Poddębicach

pok.104, tel. 43 678-75-57

e-mail: katarzyna.krzeminska@lask.sr.gov.pl

 

 

  • Arkadiusz Glinkowski - poniedziałek, środa

 

pok.25, tel. 676 85 65

e-mail: arkadiusz.glinkowski@lask.sr.gov.pl

 

[PDF] Wykaz do pobrania

 

wokanda | mapa strony | polityka prywatności | kontakt z administratorem serwisu